Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Одна з виборчих комісій на Київщині досі не надала  інформації про явку виборців

Відзвітували вже 198 територіальних виборчих округів.

Окружна виборча комісія міста Обухів Київської області досі не надала Центральній виборчій комісії дані про явку виборців. 

Про це 31 березня на брифінгу повідомила секретар Центрвиборчкому Наталія Бернацька. 

Секретар ЦВК закликала зазначену ОВК, якнайшвидше внести дані до системи, щоб їх могли оприлюднити. 

“У нас є лише одна ОВК, це округ номер 94 в Обухові, яка ще не надала нам інформацію про явку навіть на 11.00”, - сказала Бернадська. 

У неділю, 31 березня, відбуваються вибори президента України. Центральна виборча комісія повідомила про те, що на дільниці прийшло 45,08% виборців станом на 15:00. Найбільша активність фіксується у Чернігівській області (48,58%), найменша - на Закарпатті.

У День виборів нового президента України ТСН проведе 7-годинний марафон "Вибір країни" 31 березня. Марафон розпочне Марічка Падалко інформаційними випусками о 12.00 та 15.00 зі студії ТСН. О 18.00 про поточну ситуацію повідомить Юлія Бориско. А о 19.30 розпочнеться спецвипуск "Вибір країни", який вестимуть одразу троє ведучих.

Він триватиме в ефірі "1+1" до 21.30, після чого продовжиться на інтернет-майданчиках ТСН – в YouTube та Facebook, а після завершення шоу "Голос країни" знову повернеться в ТБ-ефір і транслюватиметься до 01.00.

Протягом усього дня команда ТСН розповідатиме про ситуацію на виборчих дільницях, порушеннях під час голосування, чергуватиме у штабах кандидатів президентів та покаже їхню реакцію на поточні результати. Кореспонденти ТСН працюватимуть у всіх регіонах України, а також за кордоном – у Вашингтоні, Берліні та Брюсселі.

ВідеоФотографування з бюлетенями та зламані урни: що відбувається на виборчих дільницях в Україні

Голосування лише за допомогою рятувальників розпочали в Тернівці на Дніпропетровщині: на одній з дільниць зламався ключ від сейфа, де зберігалися бюлетені. А от у Кривому Розі двері до дільниці виламували пенсіонери - вони прийшли голосувати рівно о 8-й ранку. Коли дільниця вчасно не відкрилась, намагались прорватися силою.  

Фотографування з бюлетенями та зламані урни: що відбувається на виборчих дільницях в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції