Одного з організаторів "Еліта-Центру" засудили до 5 років ув'язнення

Черговий вирок у справі будівельної афери "Еліта-Центр": Андрію Терентьєву дали 5 років, але чотири з них він вже відсидів.

Подільський районний суд Києва виніс вирок одному з обвинувачених у справі "Еліта-Центр" Андрію Терентьєву.

Його засудили до 5 років ув’язнення за службове недбальство та штрафу у розмірі 250 неоподатковуваних мінімумів, але оскільки Терентьєв перебуває під вартою 3 роки, він має право на умовно-дострокове звільнення як особа, що відбула дві третини терміну.

Адвокат засудженого заявив, що у Терентьєва немає ні необхідних грошей, ні матеріальних цінностей, щоб компенсувати збитки постраждалим від афери, яких більше 800 осіб у справі. Кожен потерпілий вимагає повернути гроші, а це від 80 тисяч гривень. Крім того, суддя призначив Терентьєву відшкодувати моральні збитки постраждалим в середньому по 50 тисяч гривень.

Оголошувати вирок колишньому керівнику відділу продажів групи "Еліти-Центру" суд почав ще 26 лютого, і на це знадобилося шість днів.

Захисник постраждалих заявив, що вони не задоволені занадто м'яким вироком і оскаржуватимуть його в Апеляційному суді.

"Кримінальну справу розслідували неналежним чином. Вважаю, що слідство робило це навмисно. Інакше збитки довелося б відшкодовувати державі", - пояснив адвокат Василь Жовновський.

"Ми вимагатимемо перегляду справи. Ми хочемо, щоб на лаву підсудних сіли працівники КМДА, причетні до афери", - заявив юрист.

Як повідомлялося, 11 лютого розпочався суд і над організатором будівельної афери "Еліта-Центр" Олександром Шаховим (Волконським).

Нагадаємо, за даними МВС, в результаті будівельної афери "Еліта-Центр", яка була розкрита в лютому 2006 року в Києві, постраждали 1750 людей. На майно організаторів "Еліти-Центру" накладений арешт на загальну суму 140 мільйонів гривень.

В цілому ж збитки постраждалих від афери оцінюють у сто мільйонів доларів.

Читайте також:

Організатор афери "Еліта-Центр" просить захисту від кілера

У Києві від квартирних афер постраждали 5 тисяч людей

Організатору афери "Еліта-Центр" висунуто звинувачення

Міліція вже не сподівається повернути гроші вкладникам "Еліта-Центру"

ВідеоОдного з організаторів "Еліта-Центру" засудили

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: