Одному із фігурантів справи про розкрадання грошей на проект "Стіна" обрали запобіжний захід

Прокуратура вимагала заставу 8,5 млн.

Фігурантові у справі про розкрадання коштів на проект "Стіна", прикордоннику старшому офіцеру виробничо-технічного відділення 1 окремого відділу капітального будівництва Державної прикордонної служби В'ячеславу Майдановичу обрали запобіжний захід.

Про це інформує кореспондент ТСН.

Йому загрожує СІЗО протягом двох місяців або вихід під заставу у розмірі 505,2 тис грн.

Прокуратура вимагала заставу 8,5 млн.

ВідеоПравоохоронці затримали сімох підозрюваних у розкраданні грошей з проекту "Стіна"

Серед затриманих НАБУ виявилися прикордонники, директори будівельних фірм та підприємств-підрядників. У середу їм оголосили про підозру. Прокурори наполягають на запобіжному заході у вигляді арешту з можливістю внесення застави. "Наше завдання – щоби було відшкодування завданих збитків. Максимальна сума застави на всіх – це 16 мільйонів гривень. Вже коли слідство встановить роль кожного з цих осіб, по кожному буде визначатися його конкретна сума застави", - пояснив очільник САП Назар Холодницький.

Як уже повідомлялося, 8 серпня у справі про розкрадання коштів проекту "Стіна" було затримано шістьох осіб. Затримання проводилось детективами Національного антикорупційного бюро під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої аниткорупційної прокуратури. Очільник Спеціальної антикорупційної прокуратури Назар Холодницький допустив можливість нових затримань у справі розкрадання коштів для будівництва стіни на кордоні з Росією.

На проекті "Стіна" було розікрадено 16 мільйонів гривень.

Про ідею побудови захисного муру оголосив у вересні 2014 року тодішній прем'єр-міністр Арсеній Яценюк. Реалізувати намір планували за чотири роки, витративши на це 8 мільярдів гривень.

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна.

Залиште свій коментар