Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Одному з організаторів незаконного "референдуму" 2014 року на Донбасі оголосили вирок

Чоловік активно сприяв розкриттю злочину та викриттю інших співучасників

За обвинувачення прокуратури Луганської області ухвалено вирок організатору незаконного «референдуму» 2014 року, який  надав добровільну згоду на призначення себе "головою виборчої комісії" з організації та проведення так званого "референдуму" щодо підтримки "Акту про державну самостійність "ЛНР" на території смт Комишуваха Попаснянського району.

Про це повідомив речник ГПУ Андрій Лисенко на своїй сторінці в соціальній мережі. 

"Прокуратурою Луганської області підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні, розпочатому за матеріалами 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях, стосовно громадянина України за фактом вчинення кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 110 КК України (умисні дії, вчинені за попередньою змовою групою осіб, направлені на зміну меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України)", - зазначив речник.

Він уточнив, що обвинувачений у псевдореферендумі координував роботу "членів комісії" та надавав їм вказівки, консультував місцевих мешканців, надавав інформацію до районної "виборчої комісії" про хід проведення "голосування" та кількість виборців, які проголосували, а також займався вирішенням інших організаційних питань щодо проведення "волевиявлення" на вказаній "виборчій дільниці".

"По завершенню незаконного "референдуму" чоловік разом з іншими особами, стосовно яких є окремі кримінальні провадження, доправив підраховані "бюлетені" та "протокол" до так званої "центральної виборчої комісії" в м. Попасна", - додав Лисенко.

Та оскільки під час досудового розслідування чоловік повністю визнав свою провину і розкаявся, а також активно сприяв розкриттю злочину та викриттю інших співучасників, між ним і прокурором укладено угоду про визнання винуватості. "Попаснянський районний суд Луганської області визнав чоловіка винним та призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі із звільненням від відбування покарання з іспитовим строком", - додав речник. 

Відео Українські військовики постійно знаходять докази перебування військ РФ на Донбасі

Докази російської військової присутності: на східному фронті наші бійці знаходять їх постійно. На одній з ділянок передової зібрали цілий арсенал боєприпасів з російським маркуванням. ТСН - з Донеччини.  

Українські військовики постійно знаходять докази перебування військ РФ на Донбасі

Залиште свій коментар

Вибір редакції