Однопартійці Литвина поскаржились, що Партія регіонів їх залякує

Члени Народної партії заявляють, що їх примушують залишити лави своєї політичної сили і перейти до Партії регіонів.

Очолювана спікером парламенту Володимиром Литвином Народна партія заявляє про тиск на її представників на місцях з вимогою вступати до Партії регіонів.

"Останнім часом набуває масового характеру тиск на членів Народної партії з боку представників партії влади на місцях. Мета цього тиску є очевидною і фактично не приховується: примусити наших однопартійців залишити лави своєї партії і перейти до Партії регіонів", - йдеться в заяві, оприлюдненій прес-службою Народної партії.

"Аргументи до такого спонукання прості до примітивізму - звільнення з посади або призначення на більш високі посади. Така практика є неприйнятною взагалі і, зокрема, стосовно партнерів, значною мірою завдячуючи яким виконавча влада й була здобута", - заявляють у партії.

В партії наголошують, що така практика є неприйнятною взагалі і суперечить і елементарним принципам демократії.

"Прагнення місцевих князьків монополізувати не тільки адміністративну, але й політичну владу контрпродуктивне, адже шляхом залякування заганяти людей до будь-якої партії – у кінцевому рахунку лише шкодитиме цій партії", - наголошується у заяві.

Народна партія очікує, що практика утисків членів її партії дістане "відповідну оцінку з боку керівництва Партії регіонів".

Читайте також:

В Партії регіонів пояснили, чому не дали людям обіцяні зарплати

Партія регіонів запровадить в Україні козацьку службу

Опозиція порівняла Партію регіонів з КПРС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: