Односельці Кучми готові "по-чоловічому" розібратися з Мельниченком

Мешканці села на Чернігівщині, де народився Леонід Кучма, обурені обвинуваченнями на його адресу і готові їхати захищати екс-президента до Києва.

Село Чайкіно
Сегодня
Село Чайкіно - "мала батьківщина" Леоніда Кучми
Жителі села Чайкіно на Чернігівщині, в якому народився екс-президент Леонід Кучма, готові приїхати до Києва, щоб захистити свого знаменитого односельця і розібратися з колишнім майором Миколою Мельниченком.

"Ми коли чуємо в новинах, про що говорить Мельниченко, як наговорює на Данилича, так готові розібратися з цим охоронцем по-чоловічому. Хтось таким чином хоче відвернути увагу народу від інших проблем, ось і вплітають ім'я Кучми", - сказав один з місцевих мешканців в інтерв'ю газеті "Сегодня".

Однокласниця Кучми Антоніна Сердюк запевнила, що його в селі завжди поважали і ставили в приклад.

"Він же завжди був скромним, допомагав у класі тим, хто чогось не розумів з історії чи географії. Вся нинішня ситуація - суцільне непорозуміння. От скажіть, що ж це відбувається?! Те, що його викликають до прокуратури, це чиясь "подяка". Він ніколи б не зміг зробити того, що на нього, бідного, кажуть. Все село обурене! Ми б уже і до Києва поїхали захищати його. Але далеченько. Хоча якщо зовсім буде погано, то поїдемо", - пообіцяла вона.

У причетність Кучми до вбивства Георгія Гонгадзе не вірить і матір загиблого журналіста. "Я екс-президента не ловила за руку і звинувачувати не можу. Як і не можу повірити, що він віддавав наказ вбити мого сина. Можливо, десь розлютився, ляпнув, що потрібно його вивезти за місто і зняти штани, а хтось цим скористався, щоб усунути Кучму. Усе було підлаштовано", - сказала Леся Гонгадзе.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура 21 березня порушила проти колишнього президента Леоніда Кучми кримінальну справу за перевищення владних повноважень. За даними слідства, Кучма давав незаконні розпорядження керівництву МВС, які призвели до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

За робочою версією, Кучма доручив лише залякати Гонгадзе, а вбити журналіста з власної ініціативи зважився тодішній глава МВС Юрій Кравченко.

Читайте також:

Матір Гонгадзе: Кучма не вбивав мого сина

Мельниченко таємно записав очну ставку з Кучмою

Ющенко вірить у невинність Кучми, незважаючи на записи Мельниченка

Кучма: моя душа спокійна, а Мельниченко неадекватний

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: