Одразу кілька міст на Запоріжжі отримали нове медобладнання за програмою Зеленського "Велике будівництво"

Дата публікації
Перегляди
546
Одразу кілька міст на Запоріжжі отримали нове медобладнання за програмою Зеленського "Велике будівництво"

В обласній клінічній лікарні Запоріжжя за програмою Володимира Зеленського “Велике будівництво” у власність громад передали нові системи рентгенівської та ультразвукової діагностики.

Як повідомляє Запорізька ОДА, медичне устаткування підсилить діагностичні відділення у лікарнях міст Токмак, Мелітополь, Енергодар, Василівка, Пологи, Бердянськ та Запоріжжя.

Обладнання закуплено на державні кошти та передано у безоплатне користування опорним лікарням області. Усього придбано 8 рентгенівських діагностичних систем Calypso F MTOes і 5 ультразвукових діагностичних систем ARIETTA Prologue. Інноваційні діагностичні системи мають забезпечити якісні результати діагностики при травматологічних, невідкладних та спеціалізованих обстеженнях. 

Нове обладнання достатньо мобільне, що дозволить безпосередньо в палатах проводити діагностику тяжких пацієнтів, які не можуть самостійно дійти до потрібного кабінету.

Як зазначив директор Департаменту охорони здоров’я Олексій Кулинич, нове устаткування застосовуватиметься більшою мірою при екстреному наданні допомоги і первинній діагностиці - лікар зможе оперативно провести якісне обстеження та правильно поставити діагноз з перших хвилин прибуття пацієнта до медзакладу.

За словами Кирила Тимошенка, заступника керівника Офісу президента та координатора “Великого будівництва”, цього року по всій країні збудують та відремонтують 177 приймальних відділень.

Дата публікації
Перегляди
546
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Email