Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Офіційна заява компанії Viasat у зв’язку з шахрайськими діями третіх осіб

Інтернет-аферисти активізувалися на останньому тижні перед кодуванням супутникового сигналу провідних українських національних каналів, що неодноразово висвітлювали ЗМІ.  

Український офіційний оператор супутникового телебачення Viasat (ТОВ “ВІЖН ТБ") заявляє, що проти супутникового провайдера в інтернеті та соціальних мережах посилилася шахрайська активність. 

Так, минулого тижня наша компанія вперше зіштовхнулась зі спланованими шахрайськими діями невстановленими особами, які використовують айдентику, комерційні найменування та знак для товарів і послуг, а саме "VIASAT", право на використання яких належить ТОВ "ВІЖН ТБ".

Шахраї під виглядом фірмової брендованої продукції Viasat, зокрема супутникових тюнерів Strong SRT 7602, які рекомендовано купувати для перегляду закодованих телеканалів на супутнику, продають споживачам через фейкові веб–сайти та фейкові сторінки у соціальних мережах тюнери Т2 (для цифрового ефіру) невідомого виробництва за ціною, що не відповідає ринковим реаліям.

Провокативний заголовок реклами та привабливо низька ціна викликали ажіотаж серед неуважних читачів Facebook, які звертають увагу на гучні фрази та бюджетні пропозиції. Цю новину підхопила та почала стрімко розповсюджувати в соціальній мережі Facebook армія користувачів-ботів, що дає підстави говорити у тому числі про сплановану акцію проти іміджа компанії.

Нижче наводимо зафіксовані кроки співробітників нашої компанії з метою викриття шахраїв:

Крок 1 – замовлення тюнера SRT 7602 на одному з фейкових сайтів, реклама якого активно просувається у Facebook.

Viasat

Крок 2 - отримання повідомлення з Нової Пошти про успішне замовлення та відправку товару.

Viasat

Крок 3 – отримання тюнеру, яким виявився тюнер Т2

Viasat

ТОВ "ВІЖН ТБ" (VIASAT) обурена цією незаконною діяльністю і готує матеріали для звернення до правоохоронних органів щодо відкриття карних справ та притягнення винних осіб до відповідальності.

Хочемо ще раз наголосити, що важливо користуватися лише офіційними джерелами інформації та не приставати на сумнівні пропозиції. Купувати тюнер та підключати супутникове телебачення Viasat можна лише у офіційних представників компанії.

Нагадуємо офіційний інтернет сайт компанії -  viasat.ua, сторінка у Facebook - facebook.com.

Сайти офіційних партнерів Viasat у регіонах обов’язково мають відповідний логотип.

Viasat

У разі виникнення будь-яких запитань, просимо звертатися до Центру інформаційної підтримки Viasat за телефонами 068/050/093 170 82 82.

Залиште свій коментар

Вибір редакції