Офіційно: чверть населення України - біднота

Найбільше схильні до бідності багатодітні сім’ї та сім’ї з подвійним навантаженням, де є діти й безробітні. У сільській місцевості показник біності вище.

В Україні рівень бідності становить 26,4%, або 12,5 млн осіб. Про це заявила перший заступник міністра праці та соціальної політики України Лідія Дроздова.

Вона також повідомила, що рівень бідності в Україні в 2005 році становив 27,1%.

"Найбільше схильні до бідності, як і в Росії, сім’ї, які мають дітей (це 33,1%), багатодітні сім’ї (76,4%), сім’ї з подвійним навантаженням, де є діти й безробітні, 26,4% - це сім’ї, в яких є й безробітні, й працездатні (особи) – змішані сім’ї", - зазначила Дроздова.

Кількість бідних сімей у сільській місцевості перевищує аналогічний показник у містах.

Як повідомлялося, дані, оприлюднені Держкомстатом на початку серпня, свідчать, що в Україні 9,5 мільйонів людей живуть на доходи нижче за прожитковий мінімум – 700 гривень. Втім, за останні десять років кількість українців, що живуть на прибутки нижче за прожитковий мінімум зменшилася з 39,2 мільйонів людей до 9,5 мільйонів.

У вересні президент Віктор Янукович, виступаючи на саміті ООН, стверджував, що в Україні скорочуються масштаби бідності. "Головне, що завдяки підвищенню рівня мінімальних соціальних стандартів нам вдалося помітно скоротити частку населення, що живе за межею бідності", - заявив Янукович.

Читайте також:

Янукович заявив у США, що скоротив масштаби бідності в Україні

Кожна третя родина в Україні є бідною

Янукович обіцяє за 5 років залишити бідними 7% українців

Україна посіла 69-те місце у світі за рівнем життя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: