Офіційно: мер Запоріжжя подав у відставку

Євгену Карташову, який має ранг надзвичайного і повноважного посла, запропонована робота в МЗС. Про свою відставку він має оголосити у п’ятницю, на сесії міськради.

Мер Запоріжжя Євген Карташов, який обіймає посаду Запорізького міського голови з 2003 року, подав у відставку.

Інформацію про це офіційно підтвердили у прес-службі Запорізької мерії. "Так, дійсно, це так - Євген Григорович (Карташов) йде", - повідомили у прес-службі, зазначивши, що офіційна інформація про причини відставки Карташова з посади мера Запоріжжя буде озвучена у ЗМІ найближчим часом.

Інформацію про відхід мера Запоріжжя з посади підтвердив так само запорізький губернатор Борис Петров, який під час спілкування з представниками ЗМІ, повідомив: "Я знаю, що він (Карташов) має ранг надзвичайного і повноважного посла, і що йому запропонована робота в МЗС. Про свою відставку він має оголосити у п’ятницю, на сесії міськради".

За неофіційними даними, Карташов написав заяву про звільнення з посади 22 вересня, після візиту до Києва і проведення ряду переговорів.

68-річний Євген Карташов двічі (у 1999 і в 2001-2003 роках) обіймав посаду голови Запорізької ОДА. У 2000-2001 роках - надзвичайний і повноважний посол України в Республіці Казахстан. 8 червня 2003 року переміг на позачергових виборах, призначених у зв’язку з раптовою смертю мера Запоріжжя Олександра Поляка, переобраний в 2006 році.

Читайте також:

Мер Запоріжжя звільнився і переходить працювати в МЗС

Мер Запоріжжя Карташов подав у відставку

Мер Запоріжжя змусив депутатів молитися перед сесією

ВідеоОфіційно: мер Запоріжжя подав у відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: