Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Огірки з пліснявою та почорнілий буряк: батьки обурені фото з їдальні одного з дитсадків у Броварах

Діти постійно скаржаться на нудоту та болі в животі.

Батьки дітей, які навчаються у дитячому садку "Казка" в Броварах, обурені фотографіями з їдальні виховного закладу, на якому зображені несвіжі продукти.

Про це йдеться в сюжеті "Сніданку з 1+1".

Огірки з пліснявою і почорнілий буряк у борщі батьки сфотографували на обіді своїх дітей у дитсадку "Казка" у Броварах і виклали у соцмережу. Діти постійно скаржаться на болі в животі. Спільної мови з адміністрацією дитсадка їм знайти не вдається, адже там усе заперечують. А санепідемстанція ще жодного разу не приїздила на перевірку харчоблоку без попередження.

"Постійно болить. Приходить і болить. Я кажу - дочко, ну може ти обманюєш, скажи мені чесно? І тут вчора я бачу такі фотографії, які викладають батьки. У мене просто був такий шок", - розповідає мама однієї з дівчаток.

Огірки з пліснявою, почорнілий буряк у борщі і до сміху маленький шматочок сиру на бутерброді. Ці фото зробили батьки, чиї діти ходять до дитсадка "Казка" у місті Бровари на Київщині. І виклали світлини у спільну групу в соцмережі.

"Ось роздрукувала щоб не бути голослівною, гастроентероколіти постійні в садку. Другий тиждень болить живіт, тільки почали ходити. У одного блювота - не можу зрозуміти, в чому справа. Батьки всі скаржаться", - розповідає голова батьківського комітету Ірина Кащук.

пост батьків про неякісне харчування в дитсадку "Казка"

Самі ж працівники не раз попереджали батьків - у садочку проблеми з харчуванням. Одного разу нянечка з групи розповіла їм, що м’ясо було із запахом мийних засобів. Після цього розгорівся скандал, і їй довелося звільнитися.

Завідувачка Ольга Теличко, твердять батьки, звинувачення спростовує.

"Справа в тому, що дати інтерв’ю з приводу якогось питання…. В мене просто зараз перевірка. Камери я просто наразі дозволити не можу", - розповідає вона.

Не говорять на камеру і працівники санепідемстанції, які саме під час нашого візиту до садочка проводили перевірку. Батьки припускають, інспектори попереджають про перевірки, тому і на чесні результати не очікують.

"Вони ставлять нагадування садочку, що в такий-то день буде проведена комісія. Садок природно має час підготуватися до цієї комісії, коли вони приходять в садку все красиво і чудово", - запевняють батьки.

Учора ввечері завідувачка скликала батьківські збори і розбиралася, як діяти далі. Щоб хоч якось вплинути на якість дитячого харчування, батьки дошкільнят запропонували в їдальні садочку встановити камери. Завідувачка поки на те не згодна. Закон же гарантує батькам право на власну перевірку. Тобто мама чи тато можуть зайти до групи своєї дитини і спробувати, чим годують у садочку. Вони мають право фотографувати цю їжу, вони мають право її скуштувати, там з тарілки своєї дитини. Вони мають право оформити акт, де вказати усі ці недоліки, які вони виявили, і подати цей акт за підписом двох трьох осіб в управління освіти.

А ще, радить співголова громадської організації "Батьки" SOS Олена Бондаренко, не затягувати зі скаргою - спершу звертатися до Держпродспоживслужби за перевіркою, і лише потім постити фото у соцмережах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції