Оголені дівчата з FEMEN теж задали своє запитання Януковичу

Дівчата з FEMEN роздягнулися та прийшли на акцію Партії регіонів зі своїм питанням до Януковича. Питання в активісток було лише одне. Його можна побачити на світлинах.

Жіночий рух FEMEN скористалося нагодою поставити своє питання президенту Віктору Януковичу і взяти участь в акції Партії регіонів. На раді організації активістки FEMEN намагалися сформулювати питання до президента. Шляхом голосування було обрано найбільш цензурне питання з обговорюваних, зазначають активістки.

Жіночий рух FEMEN офіційно заявляє, що більше запитань до цього персонажа не має і додає, що "ні попередня цензура питання, ні підказки суфлера не зроблять Януковича розумніше, ніж він є".

Нагадаємо, рік тому жіночий рух FEMEN на виборчій дільниці, де голосував Янукович, попередили весь світ про неминучу загибель демократії і мафіозної окупації України у разі приходу до влади Віктора Януковича.

Зробили це дівчата, традиційно роздягнувшись. До речі, востаннє заради Януковича активістки руху роздягалися не так давно. 3 лютого вони провели акцію "Давоський пронос" у відповідь на заяви президента у Давосі про "роздягнених українок", і того разу дівчата зняли навіть штани.

Нагадаємо під час свого виступу на форумі у Давосі Янукович запросив європейців в Україну, додавши, що на Україну треба "подивитися власними очима" у той час, "коли почнуть квітнути каштани в Києві і у містах українських почнуть роздягатися жінки".

Нагадаємо також, що 25 лютого – у день річниці перебування Януковича на посту президента, всі бажаючі мали можливість запитати у нього про наболіле.

Поставити оцінку діяльності Януковича на посаді президента можна тут.

Читайте також:

Діти прочитали Януковичу вірш про те, як люблять його

У Львові на телеміст з Януковичем прийшли не більше 100 людей

Оприлюднені усі запитання до Януковича: матюки він проігнорував

У Львові активісти "Свободи" намагались зірвати розмову Януковича з країною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: