Оголені киянки проведуть в центрі Києва акцію проти грипу

У центрі Києва жіночий рух FEMEN проведе антистрес акцію "Демарлезація".

9 листопада о 14:00 на Майдані Незалежності, біля пам'ятника Архангелу Михаїлу, жіночий рух FEMEN проведе антистрес акцію "Демарлезація", спрямовану на підтримку веселого настрою і бадьорості духу у киян під час епідемії грипу .

У жіночому русі FEMEN заявили, що обурені нагнітанням паніки серед населення України урядом з метою маніпуляції найгострішими соціальними темами у боротьбі за президентське крісло. У зв'язку з цим киянки мають намір провести акцію протесту.

Як повідомили в організації, активістки FEMEN виступлять у загадковому образі дівчат у плащах. Дівчата будуть демонструвати свої принади громадянам, особливо схильним до стресу. Позитивна шокотерапія проводитиметься активістками FEMEN більш ніж відповідно до рекомендацій МОЗ України: марлеві пов'язки будуть захищати не тільки обличчя, але й інші частини тіла дівчат.

"Спекуляція епідемією, секс-скандали - ми з жахом думаємо, що чекає нас далі. Зараз дуже важливо не втрачати присутність духу, здоровий розум і не піддаватися паніці. Позитивні емоції - це найкращі ліки ", заявила Анна Гуцол, лідер жіночого руху FEMEN.

Жіночий рух FEMEN - всеукраїнська громадська організація, заснована в 2008 році групою однодумців на чолі з Анною Гуцол.

Організацією FEMEN було розроблено унікальний формат громадянського самовираження, заснований на сміливості, креативності, епатажі й оперативності, який відкрив можливості впливу на громадську думку та лобіювання інтересів цільової групи. Реакція FEMEN на такі гострі теми як проблема секс-туризму в Україні, права студентів (зокрема, відключення гарячої води в гуртожитках влітку), підвищення цін на громадський транспорт у Києві одержують великий резонанс у світової громадськості.

На сьогодні основний напрям роботи руху - програма національної боротьби з секс-туризмом "Україна - не бордель", у рамках якої було успішно проведено понад десяток вуличних акцій протесту, що викликали у відповідь хвилю як у вітчизняній, так і в зарубіжній пресі, а також досягнуті угоди про співробітництво з іноземними посольствами та Міністерством внутрішніх справ.

Нагадаємо, станом на 6 листопада в Києві зафіксовано 7 випадків захворювання на свинячий грип. Одна людина померла, інші лікуються у державних і приватних медичних закладах.

Читайте також:

У Києві зареєстрований сьомий випадок захворювання на свинячий грип

Офіційно: 60% українців захворіють на свинячий грип

У Києві та 4 областях оголошено карантин через епідемію грипу

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: