Оголошений в розшук екс-директор банку "Надра" знайшовся в "Однокласниках"

Доки міліція шукає екс-голову банку "Надра" Ігоря Гиленка, він спокійно заходить на "Однокласники" і "френдить" людей. А в правоохоронців нема грошей, щоб його знайти.

Правоохоронні органи виявили слід розшукуваного екс-голови банку "Надра" Ігоря Гиленка на сайті odnoklassniki.ru.

Останній візит користувача під ім’ям екс-голови банку "Надра" на сайт odnoklassniki.ru зафіксований 11 жовтня о 12.22. Звичайно ж стверджувати, що сторінку Гиленка веде саме він, не може ніхто, але саме її наповнення (особисті дані, фотографії, список друзів і так далі) свідчить про те, що це або сам банкір, або людина, добре з ним знайома.

В "друзях" у Гиленка на "Однокласниках" зараз значаться всього 10 чоловік, хоча ще на початку року їх було не менше півсотні. У міліції говорять, що, швидше за все, зі списку "друзів" були видалені ті люди, які могли допомогти правоохоронним органам в розшуку підозрюваного.

Останній користувач був доданий в список "друзів" банкіра 27 вересня, це був лікар із Самари.

Правда, місцезнаходження користувача соціальної мережі правоохоронні органи можуть визначити і без допомоги "друзів". "Вичислити, звідки заходила людина в Інтернет, можна, але все упирається в час і ресурси. Якщо він заходив через Proxy-сервери - це, звичайно ж, ускладнить завдання", - кажуть в правоохоронних органах.

Нагадаємо, Прокуратура міста Києва порушила кримінальну справу щодо колишнього голови правління ВАТ КБ "Надра". Гиленко оголошений в розшук.

Банк "Надра" почав зазнавати труднощів восени 2008 року. 10 лютого НБУ ввів у банк тимчасову адміністрацію на чолі з Валентиною Жуковською. Після цього Ігор Гиленко втратив всі повноваження. За даними НБУ, на початок липня активи банку складали 26,3 млрд грн, кошти юросіб - 1,9 млрд грн, фізосіб - 8,3 млрд грн. Перше півріччя банк закінчив зі збитком в 1,04 млрд.

Читайте також:

Екс-керівництво банку "Надра" оголошено у розшук

Банк ''Надра'' звинуватили в пограбуванні вкладників

Міліція почала обшук у банку "Надра"

Банк "Надра" погасить більше 2 млрд гривень депозитів 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: