Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Оголошено склад Ради міжнародних експертів, залученої до конкурсу "антикорупційних" суддів

Обирали серед 12 кандидатів.

Вища кваліфікаційна комісія суддів оголосила склад Громадської ради міжнародних експертів, яка братиме участь у виборі суддів антикорупційного суду

Про це йдеться у повідомленні прес-центру ВККСУ.

"До складу Ради увійшли експерти у галузі антикорупційного права з досвідом суддів, адвокатів, прокурорів та суміжним досвідом у цих сферах у таких країнах як Данія, Литва, Англія, Шотландія, Канада, Республіка Македонія", - йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що відбирали експертів з 12 кандидатів, запропонованих Радою Європи, Європейським Союзом, Європейським бюро боротьби з шахрайством (OLAF), Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), Організацією економічного співробітництва та розвитку (OECD).

Повідомляється, що під час вибору особливу увагу звертали на ділову репутацію, професійні та моральні якості, суспільний авторитет кандидата. Також аналізували досвід роботи в інших країнах від п'яти років зі здійснення процесуального керівництва, підтримання державного обвинувачення у суді і здійснення судочинства у корупційних справах.

Серед кандидатів: Суддя верховного суду Аурелійус Гутаускас, екс-заступник державного прокурора в Управлінні з розслідування особливо важливих економічних злочинів Сі Флемінг Денкер, суддя Суду королівської лави у провінції Саскачеван (Канада) Тед Зажечни, екс-голова Першої секції Європейського суду з прав людини Мір'яна Лазарова Трайковська, британський прокурор у відставці Лорна Харріс, суддя апеляційного суду Англії та Вельсу у відставці Сер ентоні Хупер.

Раніше повідомлялося, що згідно з проектом бюджету України на 2019 рік для створення Антикорупційного суду виділять 287 мільйонів гривень. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції