Огризко боїться Росії

Рішення Росії про припинення своєї участі в ДВЗЄ може позначитися на стані нацбезпеки України.

Рішення Росії про припинення своєї участі в Договорі про звичайні збройні сили в Європі (ДЗЗСЄ) може позначитися на стані національної безпеки України, вважає перший замміністра України Володимир Огризко.

Олександр Огризко
УНІАН
Володимир Огризко занепокоєний виходом Росії з ДЗССЄ
"Це дуже важливе питання, оскільки договір (ДЗЗСЄ) є для України одним з ключових інструментів забезпечення національної безпеки. У цій ситуації ще очевиднішою стає неприйнятність для України ідеї нейтрального статусу. Якщо Росія вийде з договору, то це буде сигналом, що геополітична ситуація навколо України змінилася. Ми стежитимемо за діями інших країн і визначатимемося", - сказав Огризко в інтерв'ю українській газеті "Дело", опублікованому в середу.

Відповідаючи на питання про те, чи не ускладнить відношення Росії з НАТО її вихід з ДЗЗСЄ, він висловив думку, що на черговому засіданні ради НАТО-РФ "відбудеться відверте обговорення всіх питань".

Кажучи про вступ України до Світової організації торгівлі (СОТ), Огризко виключив одночасний вступ у до неї разом з Росією. "Це питання обговорювали, але воно не мало свого продовження. "Блокове" входження у СОТ не актуальне", - сказав він.

Президент Росії Володимир Путін підписав указ про припинення дії ДЗЗСЄ. На сьогоднішній день не йдеться про вихід Росії з договору, а лише про мораторій на його виконання.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: