Огризко попросив Ющенка більше не робити його міністром при Тимошенко

Екс-міністр МЗС признався, що документ БЮТ сприйняв з розчаруванням, адже у ньому все перевернуто догори ногами.

Екс-міністр закордонних справ Володимир Огризко звернувся до президента Віктора Ющенка з проханням не вносити його кандидатуру на посаду глави МЗС у складі нинішнього уряду, повідомляє прес-служба президента.

"З гіркотою та розчаруванням сприйняв документ фракції БЮТ з приводу рішення Верховної Ради від 3 березня цього року. У ньому все перевернуто догори ногами. Реальні зовнішньополітичні результати названі недоліками, натомість спроби стримати розвал єдиної лінії у зовнішній політиці кваліфіковано як дискредитацію уряду", - йдеться в заяві Огризка.

Він також зазначає, що "від самого початку створення коаліції було взято курс на розвал єдиної зовнішньополітичної лінії України, чим завдано непоправної шкоди авторитету держави".

"Як міністр діяв завжди в рамках повноважень і закону. Намагався своєю роботою наблизити дві важливі речі – вступ до НАТО та ЄС, бо вважаю це гарантією забезпечення незалежності держави", - заявив Гризько.

"Голосування 3 березня чітко продемонструвало, що міністр, який захищає інтереси своєї держави, прем'єру насправді не потрібен", - підсумував екс-мінітр МЗС.

Нагадаємо, на зустрічі із фракцією НУ-НС, Тимошенко визнала неетичною поведінку своєї фракції в голосуванні за відставку Володимира Огризка.

Водночас залишається незрозумілою позиція Ющенка, чи готовий він внести кандидатуру Огризка на посаду міністра закордонних справ.

3 березня Верховна рада звільнила Володимира Огризка з посади глави МЗС. За таке рішення у тому числі проголосували 49 депутатів від БЮТ.

Читайте також:

Литвин хитро провів голосування по звільненню Огризка

Тимошенко: БЮТ домовляється про одне, а робить по-іншому

БЮТ готовий повернути Огризкові посаду

Кириленко: звільнення Огризка замовила Тимошенко
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: