Огризко: Росія проводить махрову радянську політику

Екс-міністр закордонних справ вважає, що в Росії немає підстав, щоб висилати на Батьківщину українських дипломатів.

Перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони, екс-міністр закордонних справ Володимир Огризко вважає безпідставними наміри Росії вислати з країни двох українських дипломатів.

"Це, знаєте, така давня радянська махрова практика - реакція на абсолютно законні дії України", - заявив український дипломат.

Він також відзначив, що українці, яких РФ збирається вислати з країни, не порушили жодного положення Віденської конвенції про дипломатичні відносини.

Нагадаємо, українське МЗС отримало від РФ офіційний документ стосовно рішення вислати двох українських дипломатів - консула в Санкт-Петербурзі Наталію Прокопович і одного з радників посольства в Москві.

Разом із тим, в українському генконсульстві в Петербурзі заявили, що поки інформацією про вислання свого керівника не володіють.

Вислання українських дипломатів стало реакцією РФ на рішення України вислати генконсула РФ в Одесі Олександра Грачова, якого звинуватили в антиукраїнській діяльності, та радника російського посольства Володимира Лисенка.

Читайте також:

Генконсул України в Петербурзі нічого не знає про своє вислання

Росія офіційно повідомила, що висилає українських дипломатів

Київ вимагає відкликати генконсула Росії

Грецький консул, який образив українку, залишає Київ

ВідеоОгризко про політику Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: