Огризко: Україна буде змушена поступитися у Керченській протоці

Екс-міністр закордонних справ України Володимир Огризко впевнений, що Росія згідна підписати угоду про демаркацію кордонів лише в обмін на поступки у керченській протоці.

Для завершення демаркації кордону з Росією Україна піде на поступки у питанні Керченської протоки. Про це заявив екс-міністр закордонних справ Володимир Огризко в ефірі одного з українських телеканалів, коментуючи підписання угоди про демаркацію російсько-українського кордону.

"Ця угода була готова ще 2,5 роки назад і нам просто чітко дали зрозуміти - або поступки по Керченський протоці, або ця угода про демаркацію", - зазначив він.

"Угоду зараз підписали, але для того, щоб провести демаркацію, треба створити спільну демаркаційну комісію, яка почне дуже довго і, вибачте на слові, марудну роботу. Вона може тривати рік, може тривати два", - сказав екс-міністр.

"Це далеко не факт, що ми дуже швидко підпишемо документ, який насправді завершить процес демаркації", - зазначив Огризко.

Він переконаний, що "все залишається в добрій волі наших партнерів".

"Захочуть зробити щось - зроблять. Не захочуть - ми будемо продовжувати цю роботу ще енну кількість років", - наголосив екс-міністр.

"Є цілком обґрунтовані підстави думати, що "компромісом" буде те, що ми змушені будемо посунутися в Керченській протоці і в Азовському морі", - заявив Огризко.

Читайте також:

Україна віддасть Росії частину Азовського моря

Янукович і Мєдвєдєв поділили державні кордони

Україна та Росія не змогли поділити морський кордон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: