Огризко вірить, що Україна за рік-два отримає ПДЧ

Екс-міністр закордонних справ вважає цілком реальним можливість України стати кандидатом на вступ до НАТО та надалі докладатиме для цього всіх зусиль.

Колишній міністр закордонних справ Володимир Огризко переконаний, що Україна має можливість за рік-два стати кандидатом на вступ до НАТО.

Про це він сказав в ефірі TВi. "Незважаючи на формальне неотримання ПДЧ, сьогодні Україна, як ніколи, близька до того, щоб реальними кроками довести, що за рік-півтора-два вона може стати кандидатом на вступ до НАТО, тому що ми маємо той інструмент, який є основою цієї самої Програми дій щодо членства", - вважає дипломат.

Він наголосив, що українські політики мають використовувати всі можливості для інформування суспільства щодо Альянсу, і мають робити це свідомо. "Коли ми однією рукою підписуємо лист про те, що ми хочемо в НАТО, а з іншого боку всіма засобами кажемо, що ми туди не хочемо, яким чином на це буде реагувати український громадянин?" - питає Огризко.

"На жаль, з боку прем’єр-міністра від самого початку створення уряду, і це проявилося в питанні про НАТО, з’явилися ознаки того, що єдиною зовнішня політика України таки не є", - заявив Огризко. Він уточнив, що прем’єр-міністр підписала разом з президентом та головою ВР спільного листа до НАТО, але одразу після цього почалася робота по його дезавуації саме перед тими, кому цей лист і надсилався.

Стосовно своєї подальшої кар’єри колишній голова МЗС розмірковує, як бути максимально корисним державі. "Для мене такого особливого значення не матиме, яка це буде функція. Головне в тому, де я буду найбільш затребуваний для того, щоб досягти тієї цілі, яку я вважаю для себе головною. Ця ціль дуже проста – Євросоюз та НАТО".

Огризко зауважив, що минуло зовсім небагато часу з моменту його відставки, і він ще має щасливу можливість обдумувати ті пропозиції, які надходять.

Як повідомлялося, Верховна рада 3 березня ухвалила рішення про звільнення міністра закордонних справ Володимира Огризка з посади.

Читайте також:

США замінять ООН на НАТО

Інформаційна кампанія про НАТО в Україні провалилася

Польща радить якнайшвидше прийняти Україну у НАТО

Румунські ЗМІ: НАТО прийме Україну, зробивши її столицею Львів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: