Охорона Януковича повалила журналіста на підлогу (відео)

Співробітники Управління державної охорони повалили журналіста на підлогу, коли він намагався пройти за Януковичем, який оглядав експозицію виставки "Агро-2010" після проведеного ним короткого брифінгу.

Охорона Віктора Януковича перешкоджала тележурналісту СТБ Сергію Андрушку вести репортаж і повалила на підлогу на виставці "Агро-2010", у якій брав участь президент.

Як розповів сам Андрушко, співробітники Управління державної охорони повалили журналіста на підлогу, коли він намагався пройти за Януковичем, який оглядав експозицію виставки "Агро-2010" після проведеного ним короткого брифінгу.

За словами журналіста, після брифінгу він намагався пройти за супроводжуючими главу держави, проте був зупинений співробітником УДО. Журналіст попросив охоронця представитися, проте той цього не зробив. Після чого журналіст дістав свій мобільний телефон, включив відеозйомку і попросив співробітника держохорони пояснити, у зв'язку з чим його не пропускають.

Після цього співробітники УДО застосували щодо журналіста прийоми захоплення і повалили його на підлогу, розповів Андрушко.

Пізніше співробітники охорони президента вибачилися перед журналістом за застосування сили.

Нагадаємо, за інформацією спецслужб, потенційна загроза життю президента Віктора Януковича існує завжди. Про це, зокрема, раніше заявляв начальник Управління державної охорони Ігор Калінін.

За його словами, УДО не змінювало своїх підходів до охорони глави держави після вступу на цю посаду Віктора Януковича: "Ми як охороняли президента, так і охороняємо".

Калінін підкреслив, що загроза життю вищих посадових осіб існує завжди, і що така загроза може в теорії виходити від кожного громадянина України.

Читайте також:

Януковича охороняють від будь-якого громадянина України

Янукович відмовився везти журналістів на свою дачу

Литвин попросив партію Януковича не скуповувати його людей

ВідеоОхорона Януковича повалила журналіста на підлогу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: