Охорона Януковича вибачилась за застосування сили до журналіста

Охорона президента "сподівається на розуміння журналістами специфіки охоронних заходів за участі перших осіб держави".

Управління держохорони (УДО) вибачилося перед журналістом телеканалу СТБ Сергієм Андрушком, якого охоронці президента повалили на підлогу, коли він намагався пройти за Віктором Януковичем.

"УДО висловлює жаль за непорозуміння, яке мало місце між працівниками правоохоронних органів та журналістом телеканалу СТБ Сергієм Андрушком під час проведення охоронних заходів у рамках відвідання президентом Міжнародної агропромислової виставки "АГРО-2010", - йдеться у повідомленні УДО.

УДО приносить вибачення журналісту "за невиправдане застосування сили правоохоронцями".

УДО також обіцяє провести "детальне внутрішнє розслідування з метою встановлення правомірності цих дій та притягнення до відповідальності винних", а також вжити "всіх можливих заходів для недопущення їх у подальшому".

"Сподіваємося на розуміння журналістами специфіки охоронних заходів за участі перших осіб держави. Діяльність УДО завжди спрямована на сприяння журналістам у здійсненні їхньої професійної діяльності при висвітленні заходів за участі перших осіб держави. УДО з повагою ставиться до роботи представників ЗМІ, вважає свободу слова невід'ємним принципом української демократії", - сказано у повідомленні.

Як відомо, у вівторок охоронці Януковича застосували силу до журналіста каналу СТБ Сергія Андрушка.

Читайте також:

Охорона Януковича повалила журналіста на підлогу

Януковича охороняють від будь-якого громадянина України

Янукович відмовився везти журналістів на свою дачу

ВідеоОхорона Януковича повалила журналіста на підлогу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: