Охоронці дачі Ющенка затримали журналістів і напоїли їх чаєм

Журналістів, які намагалися знайти і сфотографувати селян на дачі Ющенка, затримали охоронці. Проте потім вирішили, що журналістів краще напоїти чаєм і відпустити.

Журналістів одного з інтернет-видань затримали в селі Нові Безрадичі охоронці дачного комплексу Віктора Ющенка. За словами журналістів, їх затримали під час фотозйомки дачі, а потім напоїли чаєм.

Спочатку їх затримали дві особи, а потім під'їхали ще четверо. Охоронці не представилися:

"На запитання, що ви тут робите, ми представилися, сказали, що робимо фотозйомку, пишемо про село, розмовляємо із селянами. На що один з охоронців відповів "Де ви тут бачили селян?", - розповів один із журналістів.

"Ми їх показувати охоронцям не збираємося, ми їх суспільству показуватимемо. Ми ж нічим таким поганим не займаємося, пишемо про село, в якому знаходяться дачні комплекси Віктора Ющенка, Сергія Соболєва та інших, розмовляємо, ходимо, спілкуємося з селянами, що змінилося за цей час в селі. Чи згадують вони добрим словом Віктора Андрійовича Ющенка", - пояснив журналіст.

Згодом він повідомив: побачивши, що журналісти телефонують і розповідають про інцидент, один із охоронців показав посвідчення із позначкою "Приватна охорона" і запропонували кореспондентам чаю.

Потім охоронці зв'язалися з членом політради "Нашої України", прес-секретарем Ющенка Іриною Ванниковою, яка сказала відпустити журналістів. Після цього охоронці вибачились і відпустили журналістів.

Читайте також:

На Харківщині горів маєток Добкіна

З дачі Януковича повтікали кенгуру

Янукович відмовився везти журналістів на свою дачу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: