Охоронця Януковича, який повалив журналіста на підлогу, ніхто не чіпав

Охоронців Віктора Януковича не опитували у прокуратурі щодо справи з журналістом Сергієм Андрушко.

Прокуратура Голосіївського району Києва відмовила журналісту СТБ Сергію Андрушку у відкритті справи щодо перешкоджання його професійній діяльності, не опитавши охоронців президента Віктора Януковича.

Про це йдеться у постанові прокуратури. У документі сказано, що в ході дослідчої перевірки свідчення давав сам Андрушко і оператор СТБ Богуславський.

У свою чергу "військовослужбовці, які брали участь в інциденті" не з'явилися на опитування. При цьому на адресу Управління державної охорони було направлено запит щодо забезпечення явки охоронців.

Крім того, у постанові сказано, що під час конфлікту з охоронцями президента Андрушко не надав співробітникам УДО "оформлену належним чином перепустку, яка б дозволяла прохід на зйомку президента".

У свою чергу сам Андрушко сказав, що жодної перепустки у нього ніхто не вимагав, а допуск журналістів до президента здійснювався на основі акредитації. "Я не знаю, про що йде мова. Жодних перепусток для зйомки президента немає. Акредитуються журналісти зазвичай, просто показуючи посвідчення", - сказав він.

За словами Андрушка, найближчим часом він має намір оскаржити рішення прокуратури, яким було відмовлено у відкритті кримінальної справи.

Нагадаємо, охоронці Януковича застосували силу до журналіста каналу СТБ Сергія Андрушка., який вів репортаж з виставки "Агро-2010".

Читайте також:

Прокуратура дозволила охороні Януковича "заламувати" журналістів

Журналістам заборонили фотографувати кортеж Януковича

Янукович звільнить охоронця, який повалив журналіста на підлогу

ВідеоОхорона Януковича повалила журналіста на підлогу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: