Охоронцям в’язниць не вистачає засобів захисту від коронавірусу - Малюська

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Міністерство змогло забезпечити тільки тюремних медиків.

Міністр юстиції України Денис Малюська розповів, яка ситуація з протидією коронавірусу у пенітенціарних закладах країни. Про це він повідомив в ефірі "Сніданку з 1+1".

Ведучий запитав, які заходи вживаються, щоб не допустити спалаху коронавірусу у в’язницях і слідчих ізоляторах.

"Дійсно у в’язницях існує антисанітарія і це за загальним правилом, хоча є винятки. Ми намагаємось по максимуму боротись із системою, але тюрми це не передова нашої вітчизняної медичної системи. Звичайно ситуація з індивідуальними засобами захисту вкрай складна. Якщо наші медики, які працюють у тюрмах, ми їх забезпечили первинними засобами захисту, дезінфекторами. То з людьми, які працюють всередині тюрем, займають охороною і дотриманням режиму - там набагато складніше. Надто багато людей, 28 тисяч персоналу, обсяги величезні", - заявив він.

Малюська уточнив, що зафіксованих випадків коронавірусної інфекції в українських в’язницях немає.

Також в ефірі оприлюднили заходи, які вживають для протидії розповсюдженню коронавірусу в колоніях:

  • температурний скринінг засуджених та персоналу
  • лише відеопобачення
  • зміна порядку прийому посилок
  • судові засідання в онлайн-режимі
  • ізоляція новоприбулих на 14 днів.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Відео Про штрафи для паліїв та антикоронавірусні заходи у в’язницях: розмова з міністром юстиції Денисом Малюською

Міністр юстиції України Денис Малюська — гість "Сніданку з 1+1". Як нині працює Мін'юст, як організована робота судів, територіальних органів, коли набудуть чинності нові штрафи за підпал сухостою, яких заходів безпеки вживають у в’язницях, аби не допустити спалаху коронавірусі — дивіться запис розмови. 

Про штрафи для паліїв та антикоронавірусні заходи у в’язницях: розмова з міністром юстиції Денисом Малюською

Залиште свій коментар

Вибір редакції