Охоронець, який вижив у "Каравані", розповів подробиці затримання вбивці

Охоронець, який вижив у "Каравані", розповів подробиці затримання вбивці

Павло Феденков згадав, як затримував "караванського стрільця" / Фото: ТСН.ua

Павло Феденков хоче розтавити всі крапки над "і".

Колишній охоронець ТРЦ "Караван" Павло Феденков, який дивом залишився живим під час стрілянини, чітко пам'ятає події 26 вересня 2012 року.

Про це він розказав в ексклюзивному інтерв'ю програмі "Гроші".

"Жодних провалів у пам'яті немає, з головою все в порядку, адекватно", - сказав він.

Слід зазначити, що носій головної таємниці "караванського стрільця" майже рік переховувався на дачі за Києвом і мовчав про трагедію. Лише тепер він наважився розказати те, що сталося минулого року. "Через що я погодився на це, це реально поставити всі крапки над "і". Вже люди будуть орієнтуватися, де правда, а де брехня", - зазначив Феденков.

При цьому він детально розказав про ті криваві події.

"Він (Ярослав Мазурок) вийшов, зупинився, і дивився на мене, чекав на щось подібне. Я підійшов, вибачився, привітався і запропонував пройти до кімнати. Він сам зупинився і дивився на мене, стояв, нікуди не йшов", - згадує екс-охоронець, який отримав дві важкі рани.

Феденков зізнається: спочатку йому навіть не повірилось, що такий спокійний клієнт може щось вкрасти. "У розмові ніяких там понтів не було, щоб він там вимагав щось. Є люди, які вкрали, виходять і починають нервувати. В нього нічого такого не було, він спокійно розслаблено вийшов і так само пішов за мною", - додав він.

Охоронець, який вижив під час стрілянини в "Каравані", дав перше телевізійне інтерв’ю

Охоронець, який вижив під час стрілянини в "Каравані", дав перше телевізійне інтерв’ю

Охоронець переконує - запис у подій у кімнаті немонтований, тому за кадром затриманного ніхто не бив.

Нагадаємо, 26 вересня у київському ТРЦ "Караван" на Оболоні охоронці гіпермаркету помітили чоловіка, який намагався вкрасти флеш-карту пам'яті. Для з'ясування обставин вони запросили його в підсобне приміщення. У ході бесіди чоловік дістав пістолет і розстріляв чотирьох чоловіків. Троє померли на місці.

Повʼязані теми:

Наступна публікація