Охоронців меджлісу озброїли для захисту від екстремістів

Як повідомив голова меджлісу кримських татар Мустафа Джемілєв, він та співробітники охорони меджлісу отримали право носити зброю для захисту від ісламістів.

Міністерство внутрішніх справ погодилося видати дозволи на носіння зброї охороні меджлісу кримськотатарського народу у зв'язку з погрозами з боку екстремістів.

Як повідомив голова меджлісу, депутат Верховної ради Мустафа Джемілєв, голова МВС Юрій Луценко при зустрічі з ним підтвердив, що йому також як народному депутатові у будь-який час можуть видати дозвіл на носіння зброї.

"Той самий дозвіл буде видано співробітникам охорони меджлісу, тільки їм треба буде перебувати в офіційній охоронній службі", - заявив Джемілєв.

Він зазначив, що питання щодо інших членів меджлісу вирішується.

"Що стосується інших членів меджлісу, то це питання дискусійне, тому що в нього (Луценка) уже були проблеми: якось він давав дозвіл, а потім Генеральна прокуратура опротестовувала", - зауважив він, додавши, що крапка в цьому питанні ще не поставлена.

Раніше Джемілєв заявляв про необхідність дозволити всім 33 членам меджлісу носити й зберігати зброю у зв'язку з погрозами екстремістського угруповання "Ат-Такфір валь-Хіджра" ліквідувати керівництво меджлісу.

За даними Луценка, угруповання готувало замах на життя Джемілєва та низку терактів у Криму. Міліція затримала двох членів "Ат-Такфір валь-Хіджра", але лідера угрупування та його найближчого посібника спіймати поки що не вдалося.

Читайте також:

МВС вимагає позбавити статусу біженця лідера українських ісламістів

Лідер кримських татар вважає, що його вбивство замовили в Росії

Лідери кримських татар вимагають озброїти їх для боротьби з ісламістами

Луценко: через Ющенка Україна стала притулком терористів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: