Охоронцям Ради платять копійки

За останній час із числа охоронців Верховної ради через низьку зарплату звільнилося понад 20 осіб.

За останній час із числа охоронців Верховної ради звільнилося понад 20 осіб. Про це "Делу" повідомило джерело в комендатурі парламенту. 

"Сьогодні (у день роботи підготовчої депутатської групи) хлопцям доведеться стояти до самого кінця засідання, оскільки змінити їх нікому. Навіть відійти на п'ять хвилин проблематично", - розповів співробітник охорони. 

Причина кадрового "голоду" в службі охорони Верховної ради – низька зарплата її співробітників. Наразі вона трохи більша за 1200 гривень. "Звичайно, на такі гроші ніхто не хоче йти. Останнім часом на роботу влаштувалося всього дві-три нові людини", - пояснюють у службі. 

Як зауважує видання, кияни в охорону йдуть неохоче, тому набирають переважно іногородніх. 

Охорону будівлі Верховної ради, відповідно до законодавства, здійснюють співробітники Управління держохорони. 

Її начальник Валерій Гелетей відмовився назвати кількість правоохоронців, задіяних у цій роботі. "Стільки, скільки для цього потрібно. Точну цифру ми не оприлюднюємо", - відрізав він. 

Гелетей не заперечує, що в комендатурі Верховної ради й в Управлінні держохорони справді є "плинність" кадрів. "Однак вона робоча і не перешкоджає роботі відомства", - запевнив він. 

Начальник держохорони підтвердив, що співробітник охорони, який прийшов "із вулиці", отримує близько 1200 гривень. Але, за його словами, зарплати можуть вирости, якщо буде ухвалено проект закону, запропонований Гелетеєм. 

"У ньому передбачено, що служба охорони одержить статус національної", - зауважив її керівник. Крім зарплати, зміниться також і структура правоохоронного органу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: