Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Працівники ДСНС допомагають відкачувати воду.

Українські міста й села залишаються підтопленими внаслідок різкого танення снігу.

Зокрема, в Охтирці на Сумщині досі у воді 98 дворів (було 400) та чотири житлові будинки (було 25). Про це повідомляє ДСНС. У місті довелося тимчасово відселити 65 людей (з них 4 особи похилого віку до лікарні). Надзвичайники констатують спадання рівня води. У підтопленій Охтирці навіть зруйнували об'їзну, щоб знизити рівень води на вулицях.

У Чернігові та на його околицях підтопленими залишаються 129 (було 144) дворів та 5 житлових будинків. Тут також велика вода вже почала спадати.

"Всього за добу підрозділами ДСНС відкачано 6 тис. 954 м куб. води, для відкачування води та тимчасового відселення залучалося 181 осіб особового складу та 42 одиниці техніки", - зазначили в ДСНС.

Тим часом на річці Дунай у Вилковому на Одещині рівень води становить 1,6 метра – за добу впав на 15 см. До відмітки підтоплення територій житлового сектору (1,85 м) залишається 25 см.

Синоптики Укргідрометцентру попереджають про продовження розвитку весняного водопілля з подальшим підйомом рівнів води: на лівих притоках Середнього Дніпра 0,6-1,0 м з виходом води на заплаву (Сумська, Полтавська, Дніпропетровська області); на рiчках басейну Прип'ятi на 0,1-0,5 м з подальшим затопленням заплавних територiй та початкового затоплення окремих господарських споруд у Ратнiвському районі Волинської області.

На річці Дунай у Вилковому зберігатимуться небезпечні рівні води в межах 1,6-1,7 метра.

На Закарпатті очікується формування максимальних рівнів чергової хвилі водопілля з підйомом рівнів води над поточними відмітками без негативних наслідків.

На річках Луганської області очікується подальший підйом рівня води на 0,3-0,8 м за добу та збільшення шару води на заплавах річок. Можливе підтоплення населених пунктів, які близько розташовані до річки Деркул.

ВідеоОдразу кілька регіонів світу потерпають від стихії

На Фіджі тропічний циклон убив чотирьох людей. Вулиці найбільшого острова залило, зачинені десятки доріг. Тоді, як у Польщі через шторм без світла залишилися чотири тисячі людей. А от Сибір потерпає від найгірших за три десятиліття повеней.

Одразу кілька регіонів світу потерпають від стихії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції