Окружний адмінсуд Києва поновив на посаді ексглаву Конституційного суду Шевчука

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Суд задовольнив позов екскерівника КС.

Окружний адміністративний суд Києва поновив на посаді голову Конституційного суду України Станіслава Шевчука, якого звільнили через порушення під час президентства Януковича.

Про це 11 жовтня на своїй сторінці у Facebook написав адвокат Денис Невʼядомський.

Згідно з текстом опублікованого Невʼядомським рішення, суд зобовʼязав КС негайно виконати це рішення.

"Суд задовольнив позов Станіслава Шевчука до КСУ в повному обсязі та допустив негайне виконання рішення в частині поновлення Станіслава Шевчука на посаді судді та голови Конституційного Суду України", — написав Невʼядомський.

Нагадаємо, 14 травня 2019 року судді Конституційного суду проголосували за звільнення голови Станіслава Шевчука – через рішення комісії з етики про нібито дисциплінарні порушення в його діях. КС очолила Наталія Шаптала - 2014 року Верховна Рада пропонувала звільнити її через порушення під час президентства Януковича.

На посаду було призначено Наталію Шапталу. Однак 17 вересня 2019 року під час спеціального пленарного засідання звільнили з посади голову КС Наталію Шапталу - на підставі подання нею заяви про відставку, відповідно до пункту 4 частини другої статті 149-1 Конституції України. На цьому ж засіданні головою КС таємним голосуванням обрали Олександра Тупицького. На цій посаді він може бути протягом трьох років.

Відео Відновлення Шевчука на посаді може поставити під сумнів легітимність інавгурації Зеленського - депутати

Колишній голова Конституційного суду Станіслав Шевчук обіцяє оскаржити рішення колег про своє звільнення з посади судді та голови суду. І називає це антиконституційним переворотом. Сьогодні в парламенті обговорювали перестановки в Конституційному суді, а також те, чи може ймовірне відновлення Шевчука на посаді поставити під сумнів легітимність інавгурації нового президента.

Відновлення Шевчука на посаді може поставити під сумнів легітимність інавгурації Зеленського - депутати

Залиште свій коментар

Вибір редакції