Оксана Білозір вийшла з партії "Єдиний Центр"

Оксана Білозір вважає, що керівництво "Єдиного Центру" діє всупереч інтересам держави і навіть не реалізує програм, від яких залежить майбутнє партії.

Народний депутат Оксана Білозір вийшла з партії "Єдиний Центр"

Заява подана в Київську міську організацію "Єдиного Центру".

Білозір мотивувала своє рішення "незгодою з політичними рішеннями, що приймаються керівництвом партії "Єдиний Центр" всупереч інтересам держави, неможливістю перебороти розбіжність у баченні реалізації програмних задач партії і її майбутнього".

Заява подана 9 жовтня.

Нагадаємо, у п'ятницю група "Єдиного центру" саботувала голосування за призначення Петра Порошенка міністром закордонних справ.

Білозір, як відомо, разом з Віктором Ющенком хрестила дочок Петра Порошенка.

Петро Порошенко призначений міністром закордонних справ України.

Кандидатуру Порошенка на посаду глави МЗС підтримали 240 депутатів Верховної ради. "За" проголосували 1 депутат від Партії регіонів, 151 - від БЮТ, 63 - від "Нашої України - Народної самооборони", 1 - від Компартії, 20 - від Блоку Литвина та четверо позафракційних депутатів.

Перед призначенням до нардепів звернувся перший заступник голови комітету ВР у закордонних справах Тарас Чорновіл. Він закликав народних обранців призначити Порошенка, незалежно від політичних уподобань, адже без міністра закордонних справ Україна не може ухвалювати низку важливих рішень.

Читайте також:

Порошенка призначено міністром закордонних справ

Білозір: "Наша Україна" не виконала завдання

"Єдиний центр" покинув губернатор Житомирщини

З лав "Єдиного Центру" вигнали кримських бунтарів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: