Оксана Макар була дівчиною легкої поведінки і любила "крутити" мужиків - бармен

Дата публікації
Перегляди
30к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Оксана Макар була дівчиною легкої поведінки і любила "крутити" мужиків - бармен

Оксана Макар, за словами бармена, сама нав'язувалась своїм майбутнім кривдникам / Фото: Остров

Дівчина в барі нібито підходила до всіх і просила: "Дай два рублі на сік, мені не вистачає на пиво"  

Бармен миколаївського бару "Рибка" Наталя, в якому Оксана Макар познайомилась зі своїми катами, розповіла історію їхнього знайомства.

Відео інтерв'ю з барменом було продемонстровано в ефірі Першого російського телеканалу в передачі Андрія Малахова "Пусть говорят", пише "Сегодня".

"Вона була дуже легкої поведінки і любила "крутити" мужиків. Підходила до всіх і просила:" Дай два рублі на сік, мені не вистачає на пиво". Дівчина вела себе розпусно. Постійно підсаджувалася до хлопців, або навіть це були дорослі чоловіки. Вони постійно її проганяли ", - розповіла Наталя.

Також бармен розповіла, як Оксана познайомилася зі своїми кривдниками. "Артем був дуже спокійним, в розмові приємний і ввічливий. А цей з борідкою (головний підозрюваний Євген Краснощок), я його в барі бачила всього кілька разів, але його поведінка мені дуже не сподобалась. Він на "пантах". Коли тверезий, то більш-менш нормальний, а коли вип'є трохи, то поводився огидно", - розповіла дівчина.

За її словами, коли хлопці прийшли, Оксана була злегка напідпитку, вона взяла тільки "Балтику 9". "Дівчина сама підійшла до хлопців і запитала, чи будуть вони з нею пити горілку ... Потім вона пересіла до хлопців, намагалася одного погладити по обличчю. А він їй каже: "Я тобі зараз дам в щелепу, руки прибери". Потім вона заспокоїлася, і хлопець був не проти, щоб Оксана його гладила", - продовжила Наталя.

Після цього Оксана попросила у бармена горілки, але та дівчині відмовила. Натомість дівчина попросила сік і сказала, що хлопці розрахуються. А один з хлопців сказав: "Ти ще не відпрацювала, щоб я за тебе платив".

"Вона почала перед ним танцювати, я сказала їй йти додому. Оксана попросила хлопців купити їй бутерброд (хлопці вже достатньо випили, а вона - злегка). Їй відмовили. Але дівчина причепилася до хлопця з борідкою, щоб він купив їй бутерброд. Але в результаті хлопці відмовили дівчині, однак напросилися провести її додому", - розповіла Наталя.

За словами бармена, вона і раніше бачила, як Оксана знайомилася в барі з різними хлопцями і йшла з ними додому.

Нагадаємо, в Миколаєві троє молодих хлопців зґвалтували і намагалися спалити живцем 19-річну Оксану Макар. Дівчина дивом вижила, за її життя в Донецьку зараз борються лікарі.

Оксана Макар була дівчиною легкої поведінки - бармен

Оксана Макар була дівчиною легкої поведінки - бармен

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
30к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація