Оксана Забужко: Україна - це догниваюча, сповільненої дії УРСР

Українська письменниця Оксана Забужко заявила, що Україна нині - УРСР, конаюча природними темпами і  що в державі відсутній господар, який би зміг збудувати країну.

Україна - дім без господаря. Україна вже 20 років без господаря. Таку думку висловила українська письменниця Оксана Забужко.

" Україна - це догниваюча, сповільненої дії УРСР. Тут ніхто нічого не реформував, не будував, не перебудовував. Це УРСР конаюча сьогодні природнім темпом", - зазначила Забужко.

Оксана Забужко прокоментувала пропозицію міністра освіти та науки Дмитра Табчника вилучити зі шкільної програми твори тих українських письменників, що нині живі.

"Він зробив цю заяву не першою на своєму міністерському посту. Це була спроба особистої помсти мені. І це було підверстано в абсолютно абсурдне пояснення, що живих письменників не повинно бути в програмі", - наголосила Оксана Забужко.

"Моя реакція була перевірена, оскільки я відреагувала на цей лист виключно сміхом і глумом. Це такий момент, коли можна протистояти, будь-якими спробами, навіть нахамити, тому що не страшні ці люди, вони смішні. Вони заповняють порожнечу. Україна — дім без господаря. Україна вже 20 років без господаря. Це догниваюча, сповільненої дії УРСР. Тут ніхто нічого не реформував, не будував, не перебудовував. Це УРСР конаюча сьогодні природнім темпом. Це все метастази отої великої ракової хвороби, котра називалась УРСРом, котра ніколи не була вилікувана в Україні хірургічним втручанням, як це було в країнах Балтії, не кажучи вже про країни Східної Європи", - додала Забужко.

За її словами, те, що сьогодні відбувається — це відхилення, це наш невивчений урок.

Зазначимо, нещодавно Оксана Забужко заявила що Янукович - це наш невивчений урок історії. Тимошенко - це новий виклик, до якого Україна не була готова. Неготова розпізнати "гламурний авторитаризм у жіночій версії.

Вона порівняла Юлію Тимошенко з Розою Отунбаєвою з її запрошенням російських миротворців.

Читайте такоже:

Оксана Забужко: Янукович - це наш невивчений урок історії

Андруховичу й Забужко запропонували написати Конституцію

Андрухович: для Донбасса угнетатель всегда сидит в Киеве

Забужко: СБУ оголосила війну пам'яті українського народу

Андруховичу наснилося, що він має застрелити Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: