Оксана Забужко: Янукович - це наш невивчений урок історії

Відома українська письменниця Оксана Забужко порівняла "невивчений урок" Віктора Януковича та "гламурний авторитаризм" Юлії Тимошенко.

Українська письменниця Оксана Забужко на презентації перекладу її роману "Музей покинутих секретів" у Берліні на прохання читачів розповіла, чому на минулих президентських виборах в Україні вона не підтримала жодного з кандидатів, закликавши голосувати проти всіх.

"Янукович - це наш невивчений урок історії. Тимошенко - це новий виклик, до якого Україна не була готова. Неготова розпізнати "гламурний авторитаризм у жіночій версії", - пояснила Забужко.

Вона порівняла Юлію Тимошенко з Розою Отунбаєвою з її запрошенням російських миротворців.

"В цьому сенсі для "кремлівського сценарію" - чи "А" чи "Б", бо Москві однаково було, чи виграє Тимошенко чи Янукович", - зазначила Забужко.

Нагадаємо, що під час цьогорічних квітнево-червневих сутичок у Киргизстані глава тоді ще тимчасового уряду Роза Отунбаєва, як відомо, звернулася до Росії з проханням надати Киргизстану військову допомогу з метою зупинити етнічні протистояння.

Презентація переклад книги Оксани Забужко відбулася на 10-му міжнародному літературному фестивалі, який на вихідних завершився у німецькій столиці. Україну на форумі представляли Сергій Жадан, Юрій Андрухович, Євген Сверстюк, історик Володимир В'ятрович та інші.

Читайте також:

Андруховичу й Забужко запропонували написати Конституцію

Андрухович: для Донбасса угнетатель всегда сидит в Киеве

Забужко: СБУ оголосила війну пам'яті українського народу

Андруховичу наснилося, що він має застрелити Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: