Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Окупаційна влада Криму збирається "націоналізувати" майно Меджлісу

Лідер кримськотатарського народу заявив, що після деокупації півострова все майно буде повернуто.

Так званий глава "уряду" анексованого Криму Сергій Аксьонов заявив про намір передати майно Меджлісу кримськотатарського народу підконтрольному Росії Духовному управлінню мусульман.

Про це повідомляють Крим.Реалії.

Відзначається, що напередодні така ініціатива прозвучала на Курултаї, національному з'їзді мусульман Криму, скликаному російським ДУМК у суботу 27 жовтня.

Разом з цим, перелік об'єктів власності Меджлісу кримськотатарського народу в Криму, про який йдеться, не оголосили.

При цьому Аксьонов уточнив, що "націоналізація" в Криму наразі не відбувається, але стосовно власності Меджлісу кримськотатарського народу "відповідні заходи мають бути вжиті".

Своєю чергою лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв заявив, що після деокупації півострова все майно буде повернуто. "Значна частина нерухомості була придбана на пожертви наших співвітчизників, переважно, в Туреччині, а також з США та Румунії. Вони робили внески не для маріонеток Кремля, а для представницького органу свого народу", – розповів Джемілєв.

"У міжнародних судах будуть відповідати не маріонетки, а Росія. Все, що у нас будуть забирати – ми сприймаємо спокійно. Після повернення Криму – все буде відновлено", - додав він.

Нагадаємо, Україна позвалася на Росію до Міжнародного кримінального суду через незаконний призов кримчан у збройні сили. За даними правозахисників, незаконно призваних кримчан відправляють воювати до Сирії.

ВідеоАктивісти вимагають від російської влади розслідувати справи зниклих у Криму

Кримські викрадення. Як після анексії півострова розслідують справи зниклих активістів - сьогодні показали під стінами російського посольства у Києві. На паркані перед ним розвісили теки з іменами викрадених людей. Від початку анексії Криму на півострові викрадено 44 людини, доля 15-х досі невідома. 

Активісти вимагають від російської влади розслідувати справи зниклих у Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції