Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Окупаційний суд у Сімферополі заарештував скандального екс-президента Криму Мєшкова

Його посадили за ґрати на дві доби.

Центральний районний "суд" Сімферополя на дві доби заарештував  першого і єдиного президента Криму у 1994-1995 роках, скандального Юрія Мєшкова.

Про це повідомляє "Крим.Реалії" з посиланням на отамана "Кримського козацтва" Сергія Акімова.

"Мєшкову дали дві доби арешту за неповагу до поліцейського, з них дві години йому зарахують, коли його затримали 18 числа", - розповів він.

Напередодні російські окупанти затримали Мєшкова у Сімферополі після заяви невідомого про те, що він перебуває в стані наркотичного сп’яніння. Однак медичний огляд слідів алкогольного або наркотичного сп’яніння у Мєшкова не виявив.

Юрій Мєшков був першим президентом Республіки Крим у 1994-1995 роках, доки ця посада не була скасована Верховною Радою України. Після того він проживав у Москві у вигнанні. 2011 року повернувся до Криму, однак згодом суд заборонив йому в’їзд до України. Після анексії Росією півострова знову повернувся до Сімферополя та намагався потрапити у політичне життя окупаційної адміністрації.

Мєшков був відомий своїми одіозними антиукраїнськими заявами та публічною підтримку анексії. Однак наприкінці лютого 2019 року почав критикувати російську владу за "зраду" під час анексії.

ВідеоНайвідоміший сепаратист Юрій Мєшков повернувся до Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції