Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Окупанти ліквідують свої блокпости на адмінкордоні з Кримом - прикордонна служба

Поки російська сторона свої дії не коментує

У Держприкордонслужбі України повідомляють, що російські прикордонники ліквідують блокпости на адміністративному кордоні з анексованим Кримом.

Про це "Крим.Реалії" розповів помічник начальника Азово-Чорноморського регіонального управління з питань взаємодії зі ЗМІ Державної прикордонної служби України Максим Сорока.

За його словами, російські прикордонники раніше зняли пости навпроти КПВВ «Каланчак» і «Чаплинка», а 14 лютого проводять заходи по ліквідації поста навпроти «Чонгара».

Сорока зазначив, що російські прикордонники знімають свої блокпости, які перебували в безпосередній близькості до українських постів, але російські пропускні пункти на адмінкордоні з Кримом продовжують функціонувати. Причини того, що відбувається, українським прикордонникам невідомі.

«Це жодним чином не впливає на роботу українських служб, українські КПВВ на адмінкордоні з Кримом працюють у штатному режимі», – зазначив він.

Офіційних коментарів російських прикордонників щодо цього немає.

Нагадаємо, Росія у березні 2014 року після введення військ анексувала український Крим, організувавши "референдум" з його самовизначення. Самопроголошена кримська влада заявила, що 96,77% висловилися за приєднання Криму до Росії. 18 березня в Кремлі був підписаний так званий "договір" про прийняття до складу РФ Криму і Севастополя. Країни Заходу не визнають анексію Криму і ввели низку економічних санкцій проти РФ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції