Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Окупанти на два місяці арештували шістьох затриманих у Бахчисараї кримських татар

До будівлі суду прийшли кілька сотень кримчан, аби підтримати затриманих.

Сімферопольський суд в окупованому РФ Криму на два місяці заарештував шістьох затриманих у Бахчисараї кримських татар.

Про повідомляє «Кримська правозахисна група» у Facebook.

«Київський районний суд» Сімферополя 12 жовтня обрав запобіжний захід затриманим 11 жовтня 2017 року шести жителям Бахчисарая у вигляді тримання під вартою строком на 2 місяці», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що до будівлі суду прийшли кілька сотень кримчан, аби підтримати затриманих. За інформацією адвоката Джеміля Темішева, суд не задовольнив клопотання захисту обрати для затриманих більш м`який запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

«За інформацією одного з кримчан, який був присутній на судових засіданнях, затриманих від 11 години ранку до початку засідань тримали в машині в наручниках і з мішками на голові, їм не дозволяли розмовляти, не давали сходити в туалет», - йдеться в повідомленні.

"Киевский районный суд" Симферополя 12 октября избрал меру пресечения задержанным 11 октября 2017 года шести жителям Ба...

Опубліковано Crimean Human Rights Group 12 жовтня 2017 р.

Адвокат Едем Семедляєв повідомив, що захист подаватиме апеляції на рішення суду.

Нагадаємо, 11 жовтня в окупованому Криму відбулися обшуки у будинках в Бахчисараї. Пізніше стало відомо, що Бахчисараї підконтрольний Кремлю суд присудив адміністративні штрафи в розмірі від 10 тисяч до 20 тисяч рублів дев'ятьом активістам. 

Відео Бахчисарайський суд оштрафував кримських татар, яких затримали напередодні працівники ОМОНу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції