Окупанти підняли над анексованим Кримом портрети Сталіна і Жукова до річниці депортації кримських татар

Дата публікації
Перегляди
2663
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Окупанти підняли над анексованим Кримом портрети Сталіна і Жукова до річниці депортації кримських татар

Фото: УНІАН

На думку Рефата Чубарова, Росія відкрито пригрозила кримцям, що "може повторити".

Російські окупанти до 76-ї річниці депортації кримських татар з півострова підняли у небо над Севастополем та Феодосією портрети генерального секретаря СРСР Йосипа Сталіна і радянського маршала Георгія Жукова.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook голова громадського об'єднання "Меджліс кримсько-татарського народу" Рефат Чубаров.

"Сьогодні, 11 травня 2020 року, російські мерзотники підняли над давним Карасубазаром, який вони називають Білогірськ, портрет тирана Сталіна... 76 років тому, 11 травня 1944 року, в Кремлі було підписано Постанову ДКО № 5859-сс "Про кримських татар", згідно з якою 18 травня розпочалася насильницька депортація кримськотатарського народу з власної Батьківщини – Криму", - написав він.

За словами Чубарова, під час чекістської операції у віддалені райони Узбекистану, Казахстану та Російської Федерації було депортовано близько 200 тисяч кримських татар, більшість із яких складали жінки, діти і люди похилого віку.

"За різними оцінками, лише у перші роки вигнання внаслідок голоду, масових захворювань, знущань і каторжних робіт в місцях спецпоселень померли понад 46% кримських татар. І не треба нікому ховати голову в пісок – Москва сьогодні відкрито пригрозила кримськотатарському народу - "не підкорятиметеся, можемо повторити", - додав лідер кримських татар.

Російські окупанти навчені тому, щоб наносити удари в саме вразливе місце, розриваючи геть кримськотатарське сердце, яке...

Опубликовано Рефатом Чубаровым Понедельник, 11 мая 2020 г.

Зазначимо, як пишуть російські ЗМІ, окрім портретів Сталіна, над Феодосією за допомогою повітряних куль піднімали фото маршала Жукова.

Читайте також:

У масках, без кондиціонерів та без туристичного сезону: як живе окупований Крим

Російська агресія проти України триває довше, ніж Друга світова війна - Кулеба

Путін наказав відбирати кримські землі у тих, хто не має російського громадянства

Окупанти заборонили кримчанам їздити на материкову Україну

Наступна публікація