Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Окупанти провели чергові обшуки у будинках кримських татарів у Криму - активісти

Силовики обшукали трьох осіб.

У селищі міського типу Роздольне в окупованому Криму російські силовики провели обшуки за місцем проживання кримських татар.

Про це повідомляються активісти "Кримської солідарності".

Перші два обшуки відбувалися у помешканнях будівельника Ернеста Алієва і зубного техніка Сервера Барієва. Один із силовиків сказав, що є співробітником МВС, а у постанові так званих правоохоронців йшлося, що у будинку Барієва збираються члени забороненої в РФ організації "Хізб ут-Тахрір". 

У будинку Алієва шукали заборонену літературу та заборонені предмети. Окупанти нічого не знайшли і не вилучили. 

Згодом з'явилася інформація про обшуки у третього татарина - Османа Османова. У нього так само нічого не знайшли і не вилучили. 

Як розповіли самі кримські татари, у яких проводили обшуки, силовики прийшли до кожного з них близько 7-8 години ранку. Слідчі дії проводилися стримано і без порушень, спілкувалися адекватно. Проте так звані правоохоронці намагалися випитати про участь у "Хізб ут-Тахрір".

ОБЫСКИ В ПГТ. РАЗДОЛЬНОЕ 11.01.2019

⚡ ОБЫСКИ В ПГТ. РАЗДОЛЬНОЕ Cегодня, 11 января 2019 года, утром в пгт. Раздольное, прошли обыски в домах крымских мусульман. Следственные мероприятия прошли у Сервера Бариева, Эрнеста Эмирасанова и Османа Османова. Стало известно, что постановление на обыск выдал Киевский районный суд города Симферополь. Комментарии активистов об обыске в их домах.

Опубликовано Крымская солидарность Пятница, 11 января 2019 г.

Наразі невідомо, чи слідчі дії відбувалися за постановою слідчого чи суду.

Нагадаємо, нещодавно кримськотатарського активіста Асана Чапуха, який є фігурантом "справи Веджіє Кашка", забрали до лікарні через внутрішню кровотечу. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції