Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наразі співробітники поліції виїхали з дому Мустафаєва, не залишивши жодного документа, на підставі якого в його будинку провели обшук.

Сьогодні, 21 листопада, в Бахчисараї російські силовики провели обшук у будинку колишнього депутата Бахчисарайської міської ради, делегата Курултаю кримськотатарського народу Мустафи Мустафаєва.

Про це повідомляється на сторінці Громадського об`єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

«Дії силовиків нібито пов`язані з діяльністю не самого Мустафи-ага, а його сина. Відомо, що він проживає разом з батьком, але прописаний в іншому місці. На пропозицію проїхати до будинку, де фактично прописаний син, співробітники поліції відповіли відмовою. На небажання Мустафи-ага пускати в дім, представники поліції стали погрожувати викликом ОМОНу... Пізніше до будинку під`їхав автомобіль, з якого вийшли три людини, одягнені ”як цивільні”. Абсолютно безперешкодно увійшли в дім Мустафи Мустафаєва, перебували в ньому близько 10 хвилин і поїхали», - йдеться в повідомленні.

Наразі співробітники поліції виїхали з дому Мустафаєва, не залишивши жодного документа, на підставі якого в його будинку провели обшук.

UPD_5. Осмотр во втором доме закончен. Со слов Фахри Мустафаева, в итоге, ему были предъявлен протокол осмотра, копией к...

Опубліковано Крымская солидарность 20 листопад 2017 р.

«Зараз вони попрямували в недобудований будинок сина Мустафи Мустафаєва - Фахрі, де, судячи зі стримів активістів, тривають слідчі заходи», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше в окупованому Росією Криму так звана влада зробила обов'язковими перевірки вдома у кримських татар. Документ «міністерства внутрішньої політики інформації і зв'язку Криму» отримала в розпорядження  громадська організація «КримSOS». Зазначається, що відомство розпорядилося розшукати громадські організації та неформальні спільноти, у яких є мережа підрозділів на півострові з числом учасників не менше 50 осіб. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції