Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Окупанти у Криму почали продавати квитки на потяги до Росії

Потяги будуть їхати понад 33 години.

Продаж залізничних квитків з окупованого Росією Криму в Москву і Санкт-Петербург почався в п'ятницю, 8 листопада, у всіх залізничних касах на території півострова. Про це повідомили виданню ТАСС у пресслужбі федерального держпідприємства "Кримська залізниця".

"Сьогодні у всіх касах на вокзалах в Криму стартують продажі квитків в Москву і Санкт-Петербург", - йдеться у повідомленні.

Також почалися продажі квитків на перші поїзди з Москви і Санкт-Петербурга до окупованого Криму. Як відомо, квитки доступні на сайті перевізника.

Компанія "Гранд сервіс експрес" повідомила, що перший потяг з Санкт-Петербурга до окупованого Севастополя відправиться 23 грудня, час в дорозі складе 43,5 години. Вже 24 грудня вирушить перший поїзд з Москви до окупованого Сімферополя, час у дорозі якого має становити 33 години.

Нагадаємо, 24 вересня повідомлялося, що з російського боку Кримським мостом вперше проїхав тепловоз залізничним полотном.

Відео ООН визнала, що РФ порушує Женевські конвенції, заохочуючи росіян переїжджати до Криму

Таке вперше визнали в ООН. Йдеться, зокрема, про те, що Кремль свідомо заохочує власних громадян переселятися із материкової частини не незаконно анексований півострів. І саме це є прямою ознакою порушення четвертої Женевської конвенції.

ООН визнала, що РФ порушує Женевські конвенції, заохочуючи росіян переїжджати до Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції