Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Окупанти в Криму радять Джамалі стати росіянкою та виступати на півострові

При цьому "влада" півострова хоче закрити тему депортації кримських татар

Окупаційна влада Криму рекомендує українській співачці Джамалі змінити громадянство на російське та виступати на півострові. Про це у Пекіні заявив "віце-прем'єр уряду" Криму Георгій Мурадов, пише "ТАСС".

Він заявив, що Крим – це батьківщина Джамали, де їй завжди раді, втім "їй залишилося провести невеликі заходи, пов'язані зі зміною громадянства, приїхати на Батьківщину і виступати у себе".

При цьому, Мурадов підкреслив, що теми депортації повинні бути закритими.

"Тривалі теми депортації повинні бути закінчені, потрібно повертатися. Ми завжди радіємо, вітаємо і думаємо, що серед отриманих нею російських голосів багато людей з числа кримських татар, які у нас в Криму проживають", - сказав він.

Нагадаємо, українська співачка Джамала своїм проникливим виступом та піснею "1944" підкорила публіку "Євробачення 2016". Зірка стала переможницею цьогорічного конкурсу. В сумі артистка отримала балів: 534 бали - від журі, за новими правилами та  внаслідок голосування глядачів з країн-учасниць.

Окрім того, після перемоги України на пісенному конкурсі, так звана влада Криму зголосилася і запропонувала провести "Євробачення 2017" на окупованій Росією території. Про це заявив глава кримського парламенту Володимир Константинов.

"Звичайно, ми вболівали за росіянина. Перевага його було очевидним... Я не фахівець в естраді, але нічого поганого вона (Джамала - ред.) про Крим не заспівала, тому ми з задоволенням готові прийняти "Євробачення" в Криму. Якщо вони в Україні приймуть рішення проводити "Євробачення" в Росії, ми приймемо з великим задоволенням", - заявив він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції