Окупанти в Криму залишили журналіста Єсипенка в СІЗО ще на пів року

Окупанти в Криму залишили журналіста Єсипенка в СІЗО ще на пів року

Фото: facebook.com/denisovaombudsman

За словами Денисової, міжнародне співтовариство має відреагувати на це рішення і посилити тиск на РФ.

Українському журналісту, кореспонденту "Радіо Свобода" Владиславу Єсипенку підконтрольний Росії так званий "суд" в окупованому Криму подовжив утримання в СІЗО на пів року.

Про це повідомила українська омбудсманка Людмила Денісова.

"Сьогодні підконтрольний Росії так званий "районний суд у Сімферополі" продовжив термін затримання незаконно утримуваному громадянину України Владиславу Єсипенку на пів року", - написала вон на сторінці у Facebook.

Денісова звернулася до міжнародних організацій і правозахисників з проханням направити своїх представників на судове засідання в тимчасово окупованому Криму для запобігання порушення прав Владислава Єсипенка.

Також вона закликала міжнародну спільноту відреагувати на це рішення "суду" і посилити тиск на Росію для захисту прав громадян, які залишилися на території тимчасово окупованого Криму і звільнення всіх незаконно утримуваних країною-агресором українців.

Нагадаємо, що Владислава Єсипенка 10 березня затримали в окупованому Криму за нібито збір інформації на користь українських спецслужб. Він є фрілансером "Радіо Свободи". Напередодні Владислав брав участь в акції до дня народження Тараса Шевченка, яка проходила в Сімферополі.

У Службі зовнішньої розвідки України дії російських силовиків назвали пропагандистською акцією з нагоди річниці окупації Криму.

Новини України: затриманого в Криму журналіста звинувачують в шпигунстві для українських спецслужб

Новини України: затриманого в Криму журналіста звинувачують в шпигунстві для українських спецслужб

Повʼязані теми:

Наступна публікація