Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Окупанти відпустили затриманого в Криму проукраїнського активіста

Раніше чоловіка побили за українську символіку.

Силові підрозділи окупантів Криму відпустили затриманого раніше Ігоря Мовенка. Він перебував у руках працівників ФСБ, але вже вільних у пересуваннях, повідомила координатор Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник.

"На даний момент відомо, що підписка про невиїзд йому не вручалася, щонайменше, він таких документів не підписував. У нього брали певні пояснення. Як буде далі розвиватися ситуація, я думаю, що навіть сам Ігор не знає, тому що йому ставили у провину деякі пости в соціальних мережах і коментарі, однак все це було невиразно і незрозуміло, він навіть на сьогоднішній день не може зрозуміти, є кримінальна справа чи нема кримінальної справи", - розповіла вона. Водночас Скрипник додала, що вдома у Мовенка відбувся обшук, під час якого вилучили техніку.

Про затримання та обшук Мовенка напередодні повідомляла і дружина українця. Валентина розповіла, що співробітники ФСБ приїхали на роботу до Ігоря і забрали його з собою. Також співробітники силового відомства вилучили робочий комп'ютер чоловіка. "Через кілька годин, близько 12 дня силовики привезли Ігоря до нас додому, в наручниках. Двері відкрили ключем, який відібрали у Ігоря, хоча я була вдома. До цього часу я вже знала, що Ігоря забрали в ФСБ, оскільки мені про це по телефону розповіли його співробітники. Зачитали нам постанову суду на проведення обшуку, але на руки копію мені не дали ", - повідомила вона.

Відео У Криму намагаються залякати та вибити зізнання в екстремізмі з Ігоря Мовенка

Залиште свій коментар

Вибір редакції