Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Окупанти заарештували кримського татарина за публікацію у Facebook чотирирічної давності

Експертизу публікації проводив експерт з сумнівною кваліфікацією.

В окупованому Сімферополі на 12 діб заарештували кримського татарина Марлена Мустафаєва за публікацію у Facebook, датовану серпнем 2014 року.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

У вівторок зранку, 4 вересня, російські силовики провели обшуки у будинку активіста Мустафаєва. Після цього підконтрольний РФ Київський районний суд окупованого Сімферополя виніс рішення про 12 діб арешту. 

Слідство повідомляє, що у серпні 2014 року активіст виставив у соціальній мережі Facebook публікацію з символікою забороненої в Росії організації "Хізб ут-Тахрір". Суд визнав це "пропагандою або публічною демонстрацією символіки екстремістських організацій".

За словами захисників активіста, експертизу публікації проводив "фахівець з неналежною кваліфікацією", який має історичну освіту. На клопотання про залучення досвідчених релігієзнавців суд відмовив.

Нагадаємо, у середу, 29 серпня, в окупованому Сімферополі силовики прийшли з обшуком до Ольги Павленко, яка є активісткою "Українського культурного центру" в Криму. Їй закидали зв'язки із забороненим у Росії "Правим сектором".

Залиште свій коментар

Вибір редакції