Окупанти затримали кримських адвокатів, які прямували на конференцію ОБСЄ

За годину правозахисників відпустили.

На адміністративному кордоні із Кримом російські прикордонники з невідомих причин затримали кримських адвокатів, які прямували на конференцію ОБСЄ.

Еміля Курбедінова і Едема Семедляєва допитували близько години.

Про це на сторінці у Facebook повідомив сам Курбедінов.

"Після години затримки прикордонниками з невідомої причини і допитом співробітником, на кордоні з Кримом (Армянськ) ми все-таки їдемо до Києва, звідки плануємо вилетіти до Варшави на конференцію ОБСЄ. Сподіваємося, що нам вдасться висвітлити проблеми на спеціально створеному "майданчику", присвяченому порушенню прав кримських татар кримських мусульман",- написав у соцмережі адвокат.

Еміль курбедінов пост
Facebook/Emil Kurbedinov

Нагадаємо, що в неділю, 18 вересня, в Росії відбулося голосування на виборах до нижньої палати парламенту – Державної думи. Москва вперше організувала вибори до свого парламенту на окупованих українських територіях – у Криму та Севастополі.

Згідно із повідомленнями з різних куточків анексовної АРК, кримські татари масово бойкотували незаконні "вибори" до російської ДерждумиПро це у Facebook повідомив глава Меджлісу й народний депутат Рефат Чубаров. Також він процитував інформацію видання "Крим. Реалії": так звана "глава Сімферопольської дільничної виборчої комісії №266" Олена Агапова повідомила, що на цій виборчій дільниці кримські татари проігнорували вибори.

Залиште свій коментар

Наступна публікація