Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Окупанти заявляють про мільйони туристів в Криму, маскуючи черговий провальний сезон - ДПСУ

Дані прикордонників показують негативну динаміку.

Російська влада в окупованому Криму намагається зобразити позитивну картину туристичного сезону й завищує кількість відвідувачів окупованого півострова.

Про це повідомили в Держприкордонслужбі. 

За даними окупантів, півострів цього року відвідали начебто рекордні 6,1 мільйона туристів, серед яких один мільйон - начебто українці. Насправді ж туристичний сезон вчергове був провальним, а ДПСУ наводить зовсім інші дані. 

Всього за дев'ять місяців адміністративний кордон з окупованим півостровом перетнули два мільйони разів. Кількість перетину українцями у бік Криму становила 996 тисяч, а назад - 1,011 мільйона осіб і має тенденцію до збільшення. 

"Крім того, для порівняння упродовж саме туристичного сезону від травня до вересня цього року на адмінмежі з окупованим Кримом зафіксовано 1,4 мільйона перетинів, з яких 690 тисяч разів громадянами України в напрямку півострова і 713 тисяч разів з Криму", - йдеться у повідомленні.

До того ж статистика протягом 2015-2017 років також показувала, що кількість перетинів тенденційно зменшується. Російська окупаційна влада, своєю чергою, рахує кожного, хто перетнув адмінкордон - туристом, навіть якщо громадянин одразу виїхав з Криму або ж просто відвідав рідних. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції