Окупований Крим відвідає парламентська делегація з Франції

Минулий візит французьких делегатів відбувся рік тому.

Одинадцять французьких парламентаріїв на чолі з депутатом національних зборів та екс-міністром транспорту Франції Т'єррі Маріані відвідають окупований Крим з 29 по 31 липня.

Про це заявив так званий "глава республіки" Сергій Аксьонов, передає РИА Новости.

"Це позитивний процес - приїзд іноземних депутатів і дипломатів. Із задоволенням зустрічаємо французьку делегацію. Це наші союзники і таких союзників у нас дуже багато в західних країнах", - заявив він.

Як відомо, минулий візит французьких делегатів відбувся рік тому.

"Всі візити іноземних депутатів закінчувалися як завжди для Криму позитивно. Тобто виходили рішення щодо послаблення санкцій стосовно Російської Федерації. Вода камінь точить, ці візити дають ефект так чи інакше", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, Албанія, Грузія, Ліхтенштейн, Норвегія, Україна та Чорногорія приєдналися до рішення Ради ЄС про розширення санкцій, пов'язаних з окупацією та анексією Росією Криму і Севастополя.

Як йдеться в повідомленні ради ЄС, ці країни будуть забезпечувати відповідність своєї політики до цього рішення.

Варто відзначити, що ці санкції ЄС включають заборону на імпорт до ЄС товарів з Криму і Севастополя; інвестиції в Крим чи Севастополь; туристичні послуги в Криму та Севастополі (зокрема, європейські круїзні лайнери не можуть заходити у кримські порти); експорт певних товарів і технологій в Крим, зокрема, у сфері транспорту, телекомунікацій та енергетики.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: