Окуєва вперше розповіла, як кілер стріляв у Осмаєва. Ексклюзив ТСН

Окуєва вперше розповіла, як кілер стріляв у Осмаєва. Ексклюзив ТСН

Фото: facebook/Артем Шевченко

Жінка, що зупинила вбивцю, дала інтерв'ю журналістам 1+1.

Поранений у четвер увечері в столиці Адам Осмаєв вже дихає самостійно – лікарі від'єднали його від апарата штучного дихання. Його дружина Аміна Окуєва остаточно оговталась від пережитої стрілянини і дала ексклюзивне інтерв'ю, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Наразі жінка не має особистої зброї, у неї залишилася тільки кобура від її нагородного пістолета, яким вона зупинила кілера. Відсьогодні до Аміни приставлено особисту охорону. Окуєва переконана, що напад на їхню родину був замовним, а кілер учинив спробу вбивста за гроші, а не за ідею.

Ексклюзив ТСН: Аміна Окуєва переконана, що напад на їхню родину був замовним

Ексклюзив ТСН: Аміна Окуєва переконана, що напад на їхню родину був замовним

На її думку, затриманий нею чоловік не є мусульманином, хоча й має татуювання арабською на грудях, яке прославляє Аллаха. Аміна переконана, що істиний вірянин ніколи в житті не зробив би собі тату, та ще й зі священними словами, бо для їхньої релігії – це богозневага. І впевнена: виконавець замовного нападу спеціально обрав священний місяць Рамадан, коли мусульмани дотримуються суворого посту вдень.

"Протягом 12 годин ми не їли та не пили, перебували в дорозі. У поїздці концентрація уваги слабне. Він був дуже впевнений в собі, видно, хотів кілька, три або чотири постріли в Адама, а потім переключитися на мене, але не встиг. Я встигла швидше, і Адам накинувся на нього", - розповіла Окуєва про замах на життя добровольців.

Повне інтерв'ю Аміни Окуєвої чекайте в неділю на сайті ТСН.ua.

Повʼязані теми:

Наступна публікація